CARL TRÄGÅRDH. Olja på duk, kor i beteshagen, signerad Trägårdh.

325800. CARL TRÄGÅRDH. Olja på duk, kor i beteshagen, signerad Trägårdh.

Carl Trägårdh (1861-1899).
Bildmått: 63x79 cm.
Rammått: 84x100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Carl Trägårdh (1861-1899).
Bildmått: 63x79 cm.
Rammått: 84x100 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 760