HYLLA med VITRINDEL, fanerad i mörkbonad björk, 1930-/40-tal.

321541. HYLLA med VITRINDEL, fanerad i mörkbonad björk, 1930-/40-tal.

Underdel (delbar) med 3 skåpsluckor, överdel med vitrindel i mitten med 3 glas hyllor, och hyllor på sidorna.
Höjd 148, längd 161, bredd 35 cm.

Slitage, senare tillagd mellan skiva mellan under- och överdel, kan väljas bort. Fanerskador, repor och märken, listskada på skåpslucka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 003