Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GÖSTA WESSTRÖM. "Faxe älv vid Långsele". Olja på pannå, signerad och daterad -44.
321188. GÖSTA WESSTRÖM. "Faxe älv vid Långsele". Olja på pannå, signerad och daterad -44.
Ca. 47x55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 47x55 cm.
Gomér & Andersson Linköping
795