INGE SCHIÖLER (1908-1971). "Det röda planket". Olja på duk.Utförd 1946.

321028. INGE SCHIÖLER (1908-1971). "Det röda planket". Olja på duk.Utförd 1946.

Signerad Inge Schiöler. 26,5 x 32 cm.

Litteratur
Gunnar Hjorténs katalognr 12.

Smärre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litteratur
Gunnar Hjorténs katalognr 12.

Smärre krackeleringar.

Antal besök: 2 530