GITARR, halvakustisk, med mikrofon, 1950/60-tal.

319194. GITARR, halvakustisk, med mikrofon, 1950/60-tal.

Längd ca 99,5 cm.

Slitage, repor och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 99,5 cm.

Antal besök: 1 110