LITTERATUR, Verner von Heidenstam och Selma Lagerlöf, 1900-talets första hälft.

318643. LITTERATUR, Verner von Heidenstam och Selma Lagerlöf, 1900-talets första hälft.

Verner von Heidenstam, Samlade skrifter, 16 band. Albert Bonniers Förlag, 1910-1920, Albert Bonniers Förlag.

Selma Lagerlöf, 12 halvfranska band. Albert Bonniers Förlag 1933.

Bruksslitage. Sidor ej genomgångna. Pärmar med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 858