OKÄNDA KONSTNÄRER. Olja på duk, 2 st.

318405. OKÄNDA KONSTNÄRER. Olja på duk, 2 st.

Fiskargubbe, osignerad. 24x18 cm
Partived Skarritsö, Monogramsignerad A.J, daterad -25.
22x30 cm.

Ram med skada
Något bucklig i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

22x30 cm.

Ram med skada
Något bucklig i duken.

Antal besök: 895