BARSKÅP MED KYL, jakaranda, design Bernadotte & Björn.

318334. BARSKÅP MED KYL, jakaranda, design Bernadotte & Björn.

Atlas & Silkeborg Möbelfabrik.
Längd 112, bredd 54, höjd 79 cm.

Små fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Små fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 313