KONSTGLAS, 5 delar, "Unique", Christer Sjögren, Lindshammars glasbruk. 1900-talets slut. Signerade.

318197. KONSTGLAS, 5 delar, "Unique", Christer Sjögren, Lindshammars glasbruk. 1900-talets slut. Signerade.

Glasmassa i blått, gult och orange. Höjd 12, 20,5 cm, diameter 10 - 16,3 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 649