MARTIN LINDSTRÖM. Olja på duk, signerad och daterad 1946.

317751. MARTIN LINDSTRÖM. Olja på duk, signerad och daterad 1946.

Skogslandskap.
Ca. 62x65 cm.

Martin Lindström (1894–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Skogslandskap.
Ca. 62x65 cm.

Martin Lindström (1894–1975)

Antal besök: 696