Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
NICOLAI COSTER. Olja på duk, barn vid sjö, signerad.
315446. NICOLAI COSTER. Olja på duk, barn vid sjö, signerad.
78x58 cm.
Visst slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
78x58 cm.
Visst slitage.
Leiflers Auktionshus
949