STAFFLI + RAM, träskuren; båda 1900-tal.

314783. STAFFLI + RAM, träskuren; båda 1900-tal.

Staffli höj- och sänkbart. Höjd 174 cm. Handgjord vitmålad träram. 64x59, yttermått 86x71 cm.

Slitage, ram med färgbortfall och skadade detaljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 063