GARDINLÄNGD / DRAPERI, lin, "Manhattan", Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

314730. GARDINLÄNGD / DRAPERI, lin, "Manhattan", Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

Längd ca 210, bredd ca 122 cm.

Slitage, mindre fläckar, skador vid övre kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 726