SOFFBORD, teak, "Frisco", Folke Ohlsson, Bra bohag, Tingströms, 1900-talets mitt.

312873. SOFFBORD, teak, "Frisco", Folke Ohlsson, Bra bohag, Tingströms, 1900-talets mitt.

Märkt undertill.
Längd 121,5 cm.
Bredd 81 cm.
Höjd 56 cm.

Bruksslitage, fläckar, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt undertill.
Längd 121,5 cm.
Bredd 81 cm.
Höjd 56 cm.

Antal besök: 3 934