Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
PETRI EKENGREN L-N. Olja på pannå, Linköping, signerad och daterad 47.
311673. PETRI EKENGREN L-N. Olja på pannå, Linköping, signerad och daterad 47.
Ca. 49x58 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 49x58 cm.
Gomér & Andersson Linköping
809