MÖBELGRUPP, 7 delar, Körsbärsfanér, 1900-tal.

311571. MÖBELGRUPP, 7 delar, Körsbärsfanér, 1900-tal.

2 st Vitrinskåp 188x93 samt 188x49 cm. *Övre del med hyllor av glas.
2 st Skänkar 93x83 samt 49x83 cm
1 st Bord 55 cm
2 st Bokhyllor 93x188 samt 93x188 cm.

Bruksslitage och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Bord 55 cm

Antal besök: 1 265