GLASVAS, PO. Ström, Alsterfors, signerad, daterad -68.

310084. GLASVAS, PO. Ström, Alsterfors, signerad, daterad -68.

Blå, vit invändigt.
Höjd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Blå, vit invändigt.
Höjd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 912