Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
CARL ANDERSON. Cagnes vid Rivieran. Olja på pannå, signerad C.A. och daterad 21.
309731. CARL ANDERSON. Cagnes vid Rivieran. Olja på pannå, signerad C.A. och daterad 21.
30 x 25 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 25 cm.
Växjö Auktionskammare
1 072