GLAS och PORSLIN, Rosenthal, B&G samt Orrefors.

309689. GLAS och PORSLIN, Rosenthal, B&G samt Orrefors.

5 koppar med fat, Rosenthal.
3 koppar med fat, B&G.
4 assietter B&G.
4 glas, Orrefors.
5 glögglas.

Bruksslitage., enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 koppar med fat, Rosenthal.
3 koppar med fat, B&G.
4 assietter B&G.
4 glas, Orrefors.
5 glögglas.

Bruksslitage., enstaka nagg.

Antal besök: 821