PLÅTSKYLT, Gefle Velocipedfabrik, 1900-talets första hälft.

309299. PLÅTSKYLT, Gefle Velocipedfabrik, 1900-talets första hälft.

54 x 37,5 cm.
Frej Gefle Velocipedfabrik GEFLE.
Tillverkare A-B. HUGO BRUSEWITZ BLECKVARUFABRIK, GÖTEBORG.

Smärre skador, rost, bucklor, ytsmuts, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 37,5 cm.

Antal besök: 2 127