LJUSSTAKAR, 2 par, Skultuna samt Malm, 1900-tal.

308828. LJUSSTAKAR, 2 par, Skultuna samt Malm, 1900-tal.

Skultuna No 10 höjd 10 cm
Malm 1973 samt 1976 höjd 15 cm.

Skultuna med bruksslitage, missfärgning samt viss erodering. Malmljusstakarna med smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skultuna No 10 höjd 10 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 039