PARTI ÖVRIGT, 2 delar, bl a fasan i glas, Marcolin Art Crystal, Ronneby.

308752. PARTI ÖVRIGT, 2 delar, bl a fasan i glas, Marcolin Art Crystal, Ronneby.

Skulptur i glas, fasan. Marcolin Art Crystal, Ronneby
Dekor i lila och blått. Höjd 31 cm
Omärkt
Vas i opalinglas med bemålad dekor av vallmo
Höjd 30 cm.

Bruksskick
Repor
Fasan ej märkt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omärkt
Höjd 30 cm.

Bruksskick
Repor
Fasan ej märkt.

Antal besök: 794