MIKROFONER, ett par, märkt Luxor Radio MD407, tillverkad av Sennheiser för Luxor, 1970-tal.

308520. MIKROFONER, ett par, märkt Luxor Radio MD407, tillverkad av Sennheiser för Luxor, 1970-tal.

Ett par mikrofoner med höjd 8,2 cm, gängat hål för stativ
Garantikort Sennheiser Electric för MD407H.

Askarna med skador, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 987