HÖRNSKÅP, ek, blyglas o ovandel, 1900-talets andra hälft.

308285. HÖRNSKÅP, ek, blyglas o ovandel, 1900-talets andra hälft.

Höjd 164 cm
Bredd 45 cm
Djup 27 cm.

Bruksslitage.
Borrat hål i bakstycke för elkabel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 164 cm
Bredd 45 cm
Djup 27 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 554