KAJ BRANDSTRUP. Olja på duk.

307992. KAJ BRANDSTRUP. Olja på duk.

Motiv med segelbåt. Signerad. 66x93 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 002