GLASSERVIS, ca 25 delar, Kosta, förgyllda samt slipade, 1900-talets första hälft.

307406. GLASSERVIS, ca 25 delar, Kosta, förgyllda samt slipade, 1900-talets första hälft.

Huvudsakliga glasmodeller, selter, sherry/vitvin, likör, nubbe.
Etikettmärkt Kosta.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt Kosta.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 852