INGEGERD SILOW. Matta, röllakan, signerad I S, 207 x 140 cm.

307377. INGEGERD SILOW. Matta, röllakan, signerad I S, 207 x 140 cm.

Beige, blå och lila toner.

Lätt bruksslitage.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Beige, blå och lila toner.

Lätt bruksslitage.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 024