PARTI NYSILVERBESTICK, 35 delar, "Svensk spets", 1900-tal.

307129. PARTI NYSILVERBESTICK, 35 delar, "Svensk spets", 1900-tal.

5 matskedar
3 skedar
16 kaffeskedar
2 marmeladskedar
4 uppläggsgafflar
Ostkniv
Såsslev
Uppläggningssked
Tårtspade
Gense alp, prima NS.

Merparten monogramgraverade S.L.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 matskedar
3 skedar
16 kaffeskedar
2 marmeladskedar
4 uppläggsgafflar
Ostkniv
Såsslev
Uppläggningssked
Tårtspade
Gense alp, prima NS.

Bruksslitage.

Antal besök: 835