SERVISGLAS, 57 delar, "Sickan", Vicke Lindstrand, Kosta, 1900-talets andra hälft.

306924. SERVISGLAS, 57 delar, "Sickan", Vicke Lindstrand, Kosta, 1900-talets andra hälft.

11 rödvinsglas, 12 selterglas, 11 snapsglas, 11 likörglas, 12 grogglas.

Slitage, repor och märken. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 803