TRATTGRAMMOFON, tidigt 1900-tal. Luxophon. Tratt av plåt.

305923. TRATTGRAMMOFON, tidigt 1900-tal. Luxophon. Tratt av plåt.

Tratt av plåt. Höjd med tratt ca 59 cm.

Ej funktionstestad. Repor och märken. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 802