30592. GLASSERVIS, 62 delar, "Intermezzo", Erika Lagerbielke, Orrefors, modellen formgiven 1985.
Bestående av 12 vinglas, 11 champangestrutar, 8 grogglas, 7 snapsglas, 8 whiskyglas, 8 congac, 8 cocktailglas.
Smärre bruksslitage och mindre enstaka nagg.