TAVLA, träskuren, man med häst och hund, 1900-tal.

304803. TAVLA, träskuren, man med häst och hund, 1900-tal.

Ca 42,5 x 43 cm.

Slitage, ram sitter löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 42,5 x 43 cm.

Slitage, ram sitter löst.

Antal besök: 939