Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
GEORG LINDSTRÖM. olja på pannå, signerad.
304431. GEORG LINDSTRÖM. olja på pannå, signerad.
Ca 60 x 80 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 60 x 80 cm.
Auktionshuset Kolonn
717