OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, katt och tupp, 17/1800-tal.

304428. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, katt och tupp, 17/1800-tal.

Ca 94 x 97 cm.

Krackeleringar. Smärre färgbortfall och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 94 x 97 cm.

Antal besök: 1 113