PARTI DIVERSE, 8 delar, bl a lackskrin, Ryssland, 1800/1900-tal.
304351. PARTI DIVERSE, 8 delar, bl a lackskrin, Ryssland, 1800/1900-tal.
Käppknopp i form av dödskalle, 2 stenfåglar, häst i metall höjd 18 cm, målat ägg, äldre ram, skrin med mässingsdetaljer samt målat lackskrin stämplat 1870.