PARTI DIVERSE, 8 delar, bl a lackskrin, Ryssland, 1800/1900-tal.

304351. PARTI DIVERSE, 8 delar, bl a lackskrin, Ryssland, 1800/1900-tal.

Käppknopp i form av dödskalle, 2 stenfåglar, häst i metall höjd 18 cm, målat ägg, äldre ram, skrin med mässingsdetaljer samt målat lackskrin stämplat 1870.

Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador.

Antal besök: 871