GERHARD KARLMARK. Sydländskt motiv, färglitografi, signerad och daterad Karlmark -71.

304299. GERHARD KARLMARK. Sydländskt motiv, färglitografi, signerad och daterad Karlmark -71.

38 x 53 cm
Gerhard Alexander Denis Karlmark.

Gulnad.

Gerhard Karlmark (1905–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 53 cm

Gulnad.

Gerhard Karlmark (1905–1976)

Antal besök: 1 027