LJUSSTAKAR, 5 st, mässing bl.a. Skultuna. 1900-tal.

304115. LJUSSTAKAR, 5 st, mässing bl.a. Skultuna. 1900-tal.

1 par, höga ljusstakar, Skultuna, höjd 16 cm.
1 par låga ljusstakar, Art Deco-stil, Skultuna, höjd 6 cm.
1 st skeppsstake, höjd 18,5 cm.

Bruksslitage, ljusmanschetter saknas till de höga ljusstakarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 525