MATTA, röllakan, 300x198 cm.

303104. MATTA, röllakan, 300x198 cm.

Grå botten.

Fläckar, slitage, skador på ena långsidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grå botten.

Antal besök: 834