ARMLÄNK i 18K gulguld, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, Malmö, 1969.

303078. ARMLÄNK i 18K gulguld, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, Malmö, 1969.

Armband/länk med två säkerhetslås. Brismarcklänk.
Längd 17,5 cm.
Stämplad: GD&Co, M, Kattfot, 18K, T9.
Vikt 5,6 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17,5 cm.
Vikt 5,6 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 1 349