HÖGTALARE, ett par, Renn Klotus. 1960/70-tal.

302459. HÖGTALARE, ett par, Renn Klotus. 1960/70-tal.

Borstad aluminium. Höjd 24 cm.

Slitage, repor, testade och fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 205