MÄRTA GAHN. Matta, rölakan. Klockargårdens Hemslöjd. Signerad MG samt KH. 210 x 164 cm.

300371. MÄRTA GAHN. Matta, rölakan. Klockargårdens Hemslöjd. Signerad MG samt KH. 210 x 164 cm.

Geometriskt mönster i svarta och grå toner.

Bruksslitage. Några fransar skadade/saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 416