ARMBANDSUR, herr, Omega Automatic Genève, cal 565, gulddoublé.

298462. ARMBANDSUR, herr, Omega Automatic Genève, cal 565, gulddoublé.

med datumvisare, urverk märkt 27941328, urtavla diameter ca 30 mm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 237