BARSKÅP, Gustaviansk stil, 1940-tal.

298186. BARSKÅP, Gustaviansk stil, 1940-tal.

Mahognyträ.
Glasskiva, invändigt med hyllplan.
Invändigt med belysning.
Längd 86 cm
Bredd 40 cm
Höjd 114 cm.

Ej genomgången.
Åldersslitage.
Bruksslitage.
Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahognyträ.
Invändigt med belysning.
Längd 86 cm
Bredd 40 cm
Höjd 114 cm.

Ej genomgången.
Åldersslitage.
Bruksslitage.
Senare bemålning.

Antal besök: 1 138