Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
TAKLAMPA, "Anna", Anna Ehrner för Atelje Lyktan. 1900-talets andra hälft.
297952. TAKLAMPA, "Anna", Anna Ehrner för Atelje Lyktan. 1900-talets andra hälft.
Diameter 60 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 60 cm.
Bruksslitage.
552