RAGNAR SANDBERG (1902-1972). Landskapvy från Skåne. Olja på duk.

297638. RAGNAR SANDBERG (1902-1972). Landskapvy från Skåne. Olja på duk.

Utförd under slutet av 1930-talet. Monogramsignerad R.S. 23 x 35 cm.

Proveniens
Ragnar Sandberg, därefter i arv inom familjen.

Uppfodrad på pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens

Uppfodrad på pannå.

Antal besök: 1 869