ARMBANDSUR, Mauthe, Volkswagen 100.000 kilometer, gulddoublé.

296241. ARMBANDSUR, Mauthe, Volkswagen 100.000 kilometer, gulddoublé.

Urtavla diameter ca 28 mm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urtavla diameter ca 28 mm.

Slitage, repor.

Antal besök: 2 709