FIGURIN i stengods "Väst" ur serien All världens barn, Lisa Larson, Gustavsberg.

295758. FIGURIN i stengods "Väst" ur serien All världens barn, Lisa Larson, Gustavsberg.

Figurin i stengodslera, delvis bemålad och glaserad dekor.
Höjd 13 cm.
Märkt Gustavsberg 4, Lisa L Sweden.
Tillverkad från 1974.

Bruksskick.
Nagg under hinken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm.
Tillverkad från 1974.

Bruksskick.
Nagg under hinken.

Antal besök: 985