SALUTKANON i gjutjärn, Stafsjö bruk, 1800/1900-tal.

295643. SALUTKANON i gjutjärn, Stafsjö bruk, 1800/1900-tal.

Trälavett
Längd 37 cm
Stämplad på hjulet.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trälavett
Längd 37 cm
Stämplad på hjulet.

Bruksskick.

Antal besök: 755