PARTI SKULPTURER, MORTEL mm, 6 delar, 1900-tal.

293608. PARTI SKULPTURER, MORTEL mm, 6 delar, 1900-tal.

Mortelns höjd 12 cm. Öppningsbar dosa i form av sköldpadda.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 784