293473. DIVERSE KOPPAR, med mera, 9 delar, 18/1900-tal.
(9 delar inklusive kaffepannors lock).
2 st kaffepannor, största totalhöjd ca 32 cm, märkt ANS Nora.
2 st skällor, svärtad metall.
2 st kopparlock.
1 st kopparform.
Bruksslitage, bristningar, lagningar, skällor med skador.
2 st skällor, svärtad metall.
2 st kopparlock.
1 st kopparform.